IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Regulamin Grup

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Król Gry
Admin
avatarPisanieTemat: Regulamin Grup   Pią Mar 25, 2016 6:21 pmJUNIOR TRAINEE
0 - 29 pkt.
TRAINEE
30 - 199 pkt.
Pre-debut
200 - ∞ pkt.
IDOL
Soliści: 8 gwiazdek, w tym 2 w mediach
Grupy: 7 gwiazdek, w tym 1 w mediach

1. Przy awansie do grupy pre-debut i wyżej, istotną rolę odgrywa również aktywność użytkownika, opinia nauczycieli oraz administratorów, a także rodzaj lekcji, na które się uczęszczało. Bądźmy konsekwentni - jeśli nasza postać ma zostać Main Rapperem grupy, a nie uczestniczyła w żadnych zajęciach z rapu nie ma to żadnego pokrycia.
2. Członkowie grupy Pre-debiut mają obowiązek uczestniczenia w co trzymiesięcznej ewaluacji. Przygotowania do nich odbywają się fabularnie.
3. Gdy debiutuje kilkuosobowa grupa, możliwe jest zaniżenie progu punktowego dla niektórych członków do 6 gwiazdek (w wypadku, kiedy cała grupa ma na przykład po 9 i jedna osoba znacznie wydłużałaby czas oczekiwania).
4. W wypadku, gdy ktoś znajduje się w grupie Pre-debiut lub wyższej, a nie udziela się aktywnie i nie uczestniczy w życiu wytwórni może zostać zredukowany do roli zwykłego trainee.
» Wyjątkiem są usprawiedliwione, dłuższe nieobecności.
5. Punkty przyznaje się za: udział w lekcjach i eventach, wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez nauczycieli, pracę samodzielną.
» Udział w lekcjach - od -5 do 15 punktów, przyznaje nauczyciel według odpowiedniej rozpiski.
» Zadania zlecone - czasami dodawane przez nauczycieli po zajęciach, maksymalnie 10 punktów.
» Prace domowe - każdy z nauczycieli może zadać maksymalnie jedną pracę na każde dwie przeprowadzone przez niego lekcje, maksymalnie 5 punktów. Prace zlecone przez własne multikonta nie są punktowane.
» Praca samodzielna - fabuły. Maksymalnie 20 punktów. Może to być np. wspólna nauka tańca. Wysyłajcie na konto KG link do takich fabuł, pod warunkiem, że ilość napisanych słów we wszystkich postach jednej postaci łącznie wyniosła ponad 1000 słów.
6. Tytuł idola można uzyskać jedynie przez awans. Nie ma możliwości, by stworzyć postać zaczynającą od tego poziomu. Jeżeli ktoś chce stworzyć postać powszechnie rozpoznawalną, może stworzyć nauczyciela - byłą gwiazdę, lub osobę medialną.
1.Trainee mogą posiadać zwierzęta, jednak nie więcej niż jedno na pokój. Wyjątkiem są sytuacje, w których pupile mieszkają w domu rodziców.
2. Trainee przysługują dwa wolne weekendy podczas których może wrócić do domu. Dodatkowe dni wypadają w święta takie jak Chuseok, o ile nie są przewidziane w tym czasie żadne zajęcia.
3. Młodzież w wieku szkolnym uczęszcza na treningi dopiero po zakończeniu lekcji w szkole.
4. Śniadanie podawane jest między 6:00, a 9:00, obiad 13:00-16:00 i kolacja 19:00-21:00. W międzyczasie można zejść do kuchni i samemu przygotować sobie coś do jedzenia lub wyjść na miasto.
5. Terenu wytwórni nie należy opuszczać bez opieki po 22:00, z kolei cisza nocna obowiązuje od godziny 23:00.
STAFF
1. Lekcje powinny być organizowane przynajmniej raz na miesiąc. Poradnik dotyczący przyznawania punktów znajdziecie tutaj.
2. Ilość punktów przyznanych za daną lekcję należy wpisać indywidualnie, w aktach każdego z jej uczestników.
3. Za zadanie domowe przysługuje maksymalnie dziesięć punktów. Jeżeli wysyłane jest na PW nauczyciela, to ten, wstawiając adnotację do akt zobowiązany jest wstawić również treść otrzymanej wiadomości w tagu [spoiler]
4. Kiedy lekcja jest przedłużana przez nauczyciela, zakańcza ją KG, przyznając punkty na korzyść uczniów.
5. W wypadku, gdy to uczeń bezpodstawnie przedłuża lekcję, jego kolejka przepada, a on nie może uzyskać maksymalnej ilości punktów za daną lekcję.
6. Każdy nauczyciel może wykładać jedynie dwie dziedziny, z czego jedna musi być z podstawowych kategorii.
7. Przedmioty kwalifikujące się do kategorii inne, nie mogą być podstawową i jedyną specjalizacją nauczyciela. Na przykład, nie może on jedynie nauczyć gry na jakimś instrumencie lub tylko prowadzić zajęć z Budowania medialnego wizerunku - uwaga: może on być wykładany również przez osoby medialne.
8. Wytwórnia prowadzi jedynie naukę języka chińskiego, japońskiego i angielskiego a co za tym idzie, akceptowali są nauczyciele tylko wyżej wymienionych przedmiotów. Pozostałych języków trainee mogą uczyć się samodzielnie/ poza wytwórnią.

Media
1.W tej grupie znajdą się osoby niepowiązane bezpośrednio z wytwórnią. Tutaj trafią wszyscy reporterzy, reżyserowie filmowi, aktorzy, pisarze, znane postaci medialne i tym podobne. Jedynym warunkiem przyjęcia do tej grupy jest napisanie bardzo dobrej karty postaci, która musi być zatwierdzona przez wszystkie administratorki. Przed stworzeniem takiej postaci prosimy skontaktować się z kimś z Administracji, bądź po prostu wysłać PW na konto Króla Gry. Ponadto wśród multikont można mieć tylko jedną postać medialną.

Seoul
Ciotki, wujkowie, synowie, córki lub jacykolwiek inni krewni bądź znajomi trainee czy personelu. Ponadto studenci, lekarze i inni, zwykli mieszkańcy stolicy, żyjący własnym życiem i borykający się z własnymi problemami. Praktycznie każdy może wymyślić coś dla siebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Regulamin Grup
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa organizacyjna :: Zasady-
Skocz do: