IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Mi Yeeun

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mi Yeeun

Mi Yeeun

https://trainee.forumpolish.com/t218-yeeun#277 https://trainee.forumpolish.com/t220-yeeun#279 https://trainee.forumpolish.com/t219-fretkowy-telefon-yeeun#278
Wiek : 21
Wzrost i waga : 168/61kg
Orientacja : Heteroseksualna
Partner : Obecnie jest w dość skomplikowanym Minjuno-związku

Mi Yeeun Empty
PisanieTemat: Mi Yeeun   Mi Yeeun EmptyNie Maj 15, 2016 6:41 pm


Mi Yeeun
» Minatozaki Sana «

BNS

profesja
Trainee
data urodzenia
13.07.1995
pochodzenie
Busan, Korea Południowa
znane jezyki
koreański, japoński, francuski, włoski, podstawy angielskiego
orientacja
Heteroseksualna

HISTORIA
Mi od dziecka była raczej nieśmiałą dziewczyną, która nie lubiła wyróżniać się z tłumu. W przedszkolu zawsze ostatnia, nigdy nie zgłaszała się do przedstawień, a kiedy już do jakiegoś ją wybierali, zawsze dostawała poboczne i mało istotne role. Kiedy rodzice zabierali ją ze sobą, jadąc w odwiedziny do jakiejś ciotki, której nie znała, potrafiła stać i płakać po cichutku, za nic nie dając się dotknąć nieznanemu członkowi rodziny. Z czasem jej chorobliwa nieśmiałość zaczęła powoli ustępować. Szczególnie przyczyniła się do tego paczka dzieciaków z okolicy, która wchłonęła Yeeun w swoje grono, zanim ta zdążyła zaprotestować albo uciec. Zaczęła się więc powoli otwierać, nadal jednak chowała się w cieniu. Z czasem objęła rolę maskotki i w końcu przyzwyczaiła się do tej pozycji a nawet ją polubiła. Wszyscy wokół byli bardzo opiekuńczy i troskliwi, a Yeeun odpłacała się im swoją dobrocią. Z czasem stała się także głosem rozsądku w grupie.
Jeśli idzie o jej zapędy muzykalne, odkryła je dość wcześnie. Jeszcze zanim zaczęła otaczać się znajomymi i szlajać się z nimi po ulicach miasta, lubiła nucić swoim lalkom. Jej rodzice bardzo się ucieszyli, że ich nieśmiała córka w końcu zaczęła się jakoś otwierać. Chcieli nawet wysłać ją na jakieś kursy, ale na to Mi się nie zgodziła. Przynajmniej z początku. Kiedy odrobinę podrosła, a jej rodzice ponowili propozycję, w końcu skorzystała. To naprawdę pozwoliło jej rozwinąć skrzydła, podniosła też swoje umiejętności wokalne. W którymś momencie jej wuj zaczął ją także uczyć gry na gitarze. Nie potrafił zbyt wiele, ale wystarczyło to, by rozpalić w Yeeun miłość do tego instrumentu. Kiedy nie był w stanie nauczyć jej niczego więcej, do kursów śpiewu dołączyły także te nauki na gitarze. Później okazało się także, że nie tylko ona była uzdolniona muzycznie w ich paczce. Za namową przyjaciół nawet nagrała kilka amatorskich coverów kilku bardziej znanych piosenek. Kiedy rodzice się o tym dowiedzieli, byli wniebowzięci. Yeeun nadal jednak nie wierzyła, że ma talent, była zdania że po prostu lubi to robić. Na dowód, by pomóc córce uwierzyć w siebie, rodzice wrzucili nagrane przez nią covery do internetu, a te, jak się okazało, zdobyły bardzo dużą popularność. Pomogło to dziewczynie nieco bardziej uwierzyć w siebie. Na tyle, by po kolejnych kilku latach, kiedy jej zdolności ciągle ulegały poprawie, w końcu ulec namowom rodziców i wysłać płytę ze swoimi utworami do wytwórni. Postawiła im jednak jeden warunek – piosenki zostały wysłane tylko do jednej jedynej wytwórni. Do tej, w której znajdowała się i szkoliła już droga jej osoba. Gdyby BNS odrzuciło jej covery, z pewnością darowałaby sobie kolejne próby. Ale jednak zainteresowali się jej pracą i talentem, zaprosili do siebie i dali szansę zostać gwiazdą, a Mi pod ich opieką zaczęła rozwijać skrzydła.
Oczywiście nie było tak kolorowo, czego można się było spodziewać. Mi przeżywała wiele załamań, miała nawet chwile, że zastanawiała się, czy nie opuścić wytwórni. Bała się, że nie podoła, chodziła rozkojarzona, zestresowana. Na szczęście zawsze dzięki swojej ciężkiej pracy i znajomym jakoś udawało jej się pozbierać.

CHARAKTER
Yeeun przez bardzo długi czas była przysłowiową szarą myszką. Nigdy nie wyróżniała się z tłumu i to jej odpowiadało. Od dołączenia do BNS stara się jednak z tym walczyć. Doskonale wie, że z chowania się po kątach nie wyniknie już nic dobrego. Do lwicy nadal jej daleko, ale nauczyła się już walczyć o swoje, ba, nawet pokazywać kły!, oraz nie poddawać się przy pierwszej porażce. Potrafi przezwyciężyć strach, kiedy sytuacja tego wymaga. Nadal jest jednak bardzo ugodową postacią. Stara się unikać wszelakich kłótni a nieprzyjemne sytuacje chce rozwiązać za wszelką cenę, nawet jeśli ona miałaby na tym stracić. Jest też bardzo opiekuńcza. I głowę dam, że nie widziałeś bardziej uroczej dziewczyny. Spokojna, grzeczna, ułożona a do tego o uroczym uśmiechu. Uwielbia robić swoim przyjaciołom niespodzianki, jednakże w nawiązywaniu nowych znajomości nadal ma spore problemy. Kiedy już jednak zyska się jej sympatię, zdobywa się przyjaciółkę na całe życie. Łatwo ją jednak też zranić. A każda rana boli ją bardzo głęboko i długo. Yeeun ma długą pamięć, może wybaczyć, ale niekoniecznie zapomnieć.

ZAINTERESOWANIA
Yeeun to dziewczyna bardzo ciekawa wszelakich nowości. Do nowych zainteresowań podchodzi ostrożnie, zwykle poznaje nowe hobby sama albo z kimś zaufanym. Interesowała się już w życiu wieloma rzeczami. Kiedy była mała, chciała być lekarzem, co przedłożyło się na to, że zna się odrobinę na leczeniu, chociaż głównie są to domowe metody, chociaż i pierwszej pomocy potrafi udzielić. Kiedyś również namiętnie interesowała się japońską mangą oraz koreańską manhwą. Czytała je na internecie, udzielała się na forach. Kiedyś nawet miała zamiar uszyć cosplay, do czego namawiała ją jedna z koleżanek, ale w końcu plany się nie ziściły. Do dziś jednak Yeeun w wolnej chwili lubi sobie poczytać jakiś komiks. Do tego można dodać oczywiście takie banały jak czytanie książek, amatorską fotografię, trochę biegłości w posługiwaniu się programami graficznymi (ah ten photoshop) oraz niezastąpioną muzykę - Yeeun potrafi zarówno calymi godzinami siedzieć po prostu ze słuchawkami na uszach, jak i śpiewać, chociaż to drugie zwykle robi w samotni.

INNE
§ Ma fretkę o imieniu Roodie
§ Uczulona na truskawki
§ Boi się huków oraz wybuchów. Dość ciężko przeżywa zatem burze. Głośna muzyka nie robi na niej jednak żadnego wrażenia.
§ Jej plany na przyszłość nie były zbyt ambitne - chciała byś kosmetyczką w zakładzie swojej matki.
§ Da się pokroić za dużą porcję ciasta czekoladowego.
Powrót do góry Go down
Król Gry
Admin
Król Gry



Mi Yeeun Empty
PisanieTemat: Re: Mi Yeeun   Mi Yeeun EmptyNie Maj 15, 2016 7:20 pm

Akce[t.
Powrót do góry Go down
 
Mi Yeeun
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mi Yeeun

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HYDE PARK :: Stare Karty Postaci-
Skocz do: