IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Park Namsan

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gu Magda

Gu Magda

https://trainee.forumpolish.com/t127-gu-magda https://trainee.forumpolish.com/t129-magda
Wiek : 24
Wzrost i waga : 173 cm | 52 kg
Orientacja : heteroseksualna

Park Namsan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Namsan   Park Namsan - Page 2 EmptySro Paź 05, 2016 10:10 am

Moje myśli chciały raczej wyjść ze strefy 'wytwórnia', a raczej skupić się na rzeczach przyziemnych i takich, od których bym się nie zmęczyła. Nie widziałam, że spokojnie cieknąca woda może tak uspokoić człowieka, dać mu taką wewnętrzną harmonię. Aż poczułam się jakoś bardziej rześko.
Po chwili moją uwagę przykuł gostek idący o kulach. Kto do tego parku wybiera się o kulach? Tu jest pełno schodów, wzniesień i tak dalej. To się nazwie determinacją. Mimo kontuzji nogi, wybrać się na wędrówkę po parku. I to o kulach. Mnie się w głowie nie mieściło. Ja z skręconą kostką prawie płakałam, bo nie mogłam stanąć na nogę i już zastanawiałam się czy dalej będę mogła tańczyć. Ignorant ze mnie totalny, co nie?
Mimo, że miałam tego nie robić, ale obserwowałam go jak creeper. Zastanawiałam się co zrobi dalej. Ej, chwila. Ale ja chyba znam tego gościa.. Tylko gdzie ja go widziałam? Mam dobrą pamięć do twarzy i imion, ale tym razem. Widząc, jak zatrzymał się, wstałam z ławki i schowałam telefon do kieszeni. Zbliżyłam się do niego.
- Może.. Czy potrzebujesz pomocy? - zapytałam najbardziej formalną wersją, jaką się tylko działo i czekałam na jego reakcję. Myślałam, że jak mu się przyjrzę z bliska, to przypomnę sobie kim jest. Ale nic, dalej pustka.
Powrót do góry Go down
Król Gry
Admin
Król Gry



Park Namsan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Namsan   Park Namsan - Page 2 EmptySro Lut 15, 2017 9:54 pm

Fabuła zakończona. Temat pusty.
Powrót do góry Go down
 
Park Namsan
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Park Jae
» Park Hyuk
» Hangang Park
» Park Yuri
» Park Wooyoung

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: SEOUL :: Tereny Zielone-
Skocz do: